date امروز : شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ مصادف با 2020-Aug-08 میلادی

منتشر شده در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۷

سیزدهمین دوره کنفرانس یادگیری الکترونیکی کشور برگزار می‌شود

دبیر سیزدهمین کنفرانس یاددهی و یادگیری الکترونیکی کشور از برگزاری این کنفرانس در اول و دوم اسفندماه امسال با همکاری انجمن یادگیری الکترونیکی و به میزبانی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین خبر داد. به گزارش ایسنا، محمدهادی زاهدی دبیر کنفرانس با بیان اینکه این کنفرانس با…

دبیر سیزدهمین کنفرانس یاددهی و یادگیری الکترونیکی کشور از برگزاری این کنفرانس در اول و دوم اسفندماه امسال با همکاری انجمن یادگیری الکترونیکی و به میزبانی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمدهادی زاهدی دبیر کنفرانس با بیان اینکه این کنفرانس با همکاری دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، اندیشمندان و پژوهشگران داخل و خارج کشور برگزار خواهد شد، گفت: کمیته علمی کنفرانس سیزدهم به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده است تا محیطی برای ارائه آخرین پیشرفت‌ها و دستاوردهای حوزه آموزش الکترونیکی فراهم آید.

عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی دو موضوع کارآفرینی و مهارت افزایی را از محورهای اصلی این کنفرانس عنوان کرد و افزود: موضوع یادگیری به‌صورت کل و یادگیری الکترونیکی به‌صورت خاص، مبحثی فرا دانشگاهی و نیاز امروز جامعه در حوزه‌های مختلف است.

وی با اشاره به نقش آموزش الکترونیکی در بستر شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی و نقش آن در ارتقای سطح آگاهی و باورها و اطلاعات عمومی جامعه، افزایش سطح فرهنگ عمومی، تاثیر در حوزه‌های مختلف اعم از مباحث مرتبط با حوزه‌های سلامت و بهره‌وری انرژی و آموزش، از همه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و صنایع دعوت کرد که در نشست‌های این کنفرانس حضور داشته باشند.

زاهدی با اشاره به اعلام آمادگی سازمان‌ها و وزارتخانه‌هایی همچون وزارت آموزش و پرورش، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای حضور در کنفرانس و نشست‌های تخصصی، از سایر نهادها و وزارتخانه‌ها از جمله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت کار، تعاون و امور اجتماعی خواست در این کنفرانس و کمیته‌های راهبردی آن حضور پررنگتر داشته باشند.

دبیر سیزدهمین کنفرانس یاددهی و یادگیری الکترونیکی کشور با اشاره به اعتبار علمی کنفرانس از نمایه‌سازی مقالات پذیرفته شده در پایگاه استنادی معتبر از جمله پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) خبر داد.

وی زمان آغاز پذیرش مقالات را اول آذرماه سال جاری اعلام کرد و از همه محققان و پژوهشگران دانشگاهی و فعالان حوزه کارآفرینی و صنعت خواست که دستاوردهای علمی خود را به این کنفرانس ارسال کنند.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را به آدرس اینترنتی icelet2019.kntu.ac.ir ارسال کنند.

0 0 vote
Article Rating
مطالب مرتبط
اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

اخبار پربازدید

     اخبار برگزیده
     جدیدترین خبرها

     طراحی شده توسط تیم برنامه نویسی پرو پی اچ پی - 30 آبان 1397

     0
     Would love your thoughts, please comment.x
     ()
     x